Haberler

Yeni isimler!

Sziget aralarında Jake Bugg, London Grammar ve Brody Dalle'in bulunduğu yeni isimleri açıklıyor!

Outkast, Manic Street Preachers ve The 1975 programa eklendi!

Organizatörler 2014 Sziget Festivali için yeni isimleri açıkladı. OutKast, Manic Street Preachers ve The 1975 sahne alacak gruplardan birkaçı.

Yepyeni mekanlar ve programlar!

Sziget vakti zamanında herkesin rahatça buluşabileceği ve gezebileceği komün bir alan olarak tasarlanmıştı. Sziget her geçen yıl bu felsefede ilerleyerek festival alanında bu konuda daha da fazla olanaklar sağlamaya devam ediyor.  

Görev:Szitizen

Eğlence daha Szige başlamadan geliyor, organizatörler Görev: Szitizen oyununu başlatmaya karar verdiler, en kendini adamış Sziget severleri Görev: Szitizen'e katılmaya davet ediyoruz.

TOGETHER! Sziget 2014 marşı!

Sziget Festivali'nin bu yıl ki marşı Macar rock’n’roll grubu Ivan & The Parazol tarafından: „Together”. Sziget'in en önem verdiği misyonlarından biri de yetenekli Macar gruplarını uluslararası müzikle bir araya getirmek.

Sziget'in programı şekilleniyor

Sziget'in renkli line-up'ına yeni isimler eklendi. Bu yıl da farklı müzik türlerini Sziget'te dinleyebileceksiniz. Deadmau5, Axwell, Bombay Bicycle Club, The Kooks, Crystal Fighters, Anti-Flag yeni açıklanan isimler. 'Avantajlı Biletler 1' kategorisinde ki biletleri 30 Nisan'a kadar satın alabilirsiniz.  

Sleep @ the Island of Freedom

You will need to rest a little bit while partying at the Island of Freedom. Even if you plan to camp or you wish to put down your head on an actual mattress, we offer you a wide variety of accommodation possibilities! Check them out now!

Sziget - Budapeşte CITYPASS: Şehrin anahtarı!

Festivale gelmişken Budapeşte'de olmanın keyfini çıkarın.Şehrin içinde bulunan tüm toplu taşıma araçlarından, Budapeşte'nin en iyi spa'larından ve diğer avantajlarından CITYPASS ile yararlanın.

Decorate the Island of Freedom

Build the symbol of the Island of Freedom, design a sculpture, installation or decoration that could be a cool element of this year’s Sziget Festival! Sziget will look visually attractive as always and to enhance this, artists and artistic groups can apply in three categories to make quality and unique works.      

Arrive earlier & stay longer

Make the most out of your festival holiday at Sziget Festival! We know for sure that Queens of the Stone Age will play on Day 0, among more acts, so if you have a 5 Days Pass you should think of upgrading it to a weekly pass or get a Day 0 ticket! In addition, recently awarded “Best New European Festival” B.my.Lake is the official afterparty of Sziget Festival this year, so you shouldn’t stop the party fever, but stay and party more by Lake Balaton.