Haberler

Sziget ArtZone

Sziget ArtZone, ilham alacağınız ve sanat eseri üretebileceğiniz festivalin en büyülü mekanlerından bir tanesi! Sanatçı olmanız veya olmamanız farketmiyor, yeni teknikler öğrenerek, eğlenirken üreteceksiniz. En iyi ve bilindik sanat okulları ve tasarımcılar, görsel işler üreten sanatçılar ve harika enstelasyonlar Sziget festivalinde sizi bekliyor!

Sziget uygulamasını indirin

Sziget 2014 uygulaması artık indirilebilir! Detaylı günlük program, aktiviteler için Sziget uygulamasını indirmeyi unutmayın!

Festival telefonu Festfone!

Festivalde telefonunuz daha önce kayboldu mu? Zarar gördü mü? Festival dönüşü dev bir fatura ödediniz mi? Eğer cevabınız evet ise sorununuza bir çözümümüz var! Festfone! Detaylı bilgi için tıklayın.

11 yeni isim!

Sziget Festival'ine 11 yeni isim eklendi! Bu yıl, Madness, The Bloody Beetroos, Kelis ve daha fazlası ''Özgürlük Adası''nda sahne alacak.

Kamp Ateşi başvuruları uzatıldı!

Bu yıl Özgürlük Adasında dev bir kamp ateşi yakıyoruz! Harika bir sokak çalgıcısı veya oturma odanızda gitarınızı elinize alıyorsanız, kamp ateşi etrafında müziğinizi icra etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

VIP Kamp kısıtlı sayıda satışta & Yeni kamp alanı Siesta Camping

Çok kısa sürede tükenen VIP Kamp biletleri, yoğun istek üzerine 400 adet bilet satışa çıktı! VIP Kamp'a duyulan ilgi dolayısı ile, VIP Kamp alanı daha da büyütülerek, VIP'da kalmak isteyenlere bir imkan daha tanıdı. Yalnız elinizi çabuk tutun, VIP Kamp biletleri hızla tükenecek.

Erken Gelin Geç Dönün

Sziget tatilinizi dibine kadar değerlendirin. Daha şimdiden 0. günde diğer bir çok grubun yanına Queens of Stone Age'in sahne alacağı kesin, malesef sadece 5 günlük bileti olanlar biletlerini değiştirmediği takdirde bu fırsatı kaçırıyor. Ayrıca avrupanın en iyi leni festivali ödülünü kazanan B.my.Lake bu sene Sziget'in resmi afterpartisi, yani partinin ateşini söndürmeden Balaton Gölü kenarında kalabilir ve biraz daha eğlenebilirsiniz.

Yeni isimler!

Sziget aralarında Jake Bugg, London Grammar ve Brody Dalle'in bulunduğu yeni isimleri açıklıyor!

Outkast, Manic Street Preachers ve The 1975 programa eklendi!

Organizatörler 2014 Sziget Festivali için yeni isimleri açıkladı. OutKast, Manic Street Preachers ve The 1975 sahne alacak gruplardan birkaçı.

Yepyeni mekanlar ve programlar!

Sziget vakti zamanında herkesin rahatça buluşabileceği ve gezebileceği komün bir alan olarak tasarlanmıştı. Sziget her geçen yıl bu felsefede ilerleyerek festival alanında bu konuda daha da fazla olanaklar sağlamaya devam ediyor.