Haberler

VIP Kamp kısıtlı sayıda satışta & Yeni kamp alanı Siesta Camping

Çok kısa sürede tükenen VIP Kamp biletleri, yoğun istek üzerine 400 adet bilet satışa çıktı! VIP Kamp'a duyulan ilgi dolayısı ile, VIP Kamp alanı daha da büyütülerek, VIP'da kalmak isteyenlere bir imkan daha tanıdı. Yalnız elinizi çabuk tutun, VIP Kamp biletleri hızla tükenecek.

Erken Gelin Geç Dönün

Sziget tatilinizi dibine kadar değerlendirin. Daha şimdiden 0. günde diğer bir çok grubun yanına Queens of Stone Age'in sahne alacağı kesin, malesef sadece 5 günlük bileti olanlar biletlerini değiştirmediği takdirde bu fırsatı kaçırıyor. Ayrıca avrupanın en iyi leni festivali ödülünü kazanan B.my.Lake bu sene Sziget'in resmi afterpartisi, yani partinin ateşini söndürmeden Balaton Gölü kenarında kalabilir ve biraz daha eğlenebilirsiniz.

Yeni isimler!

Sziget aralarında Jake Bugg, London Grammar ve Brody Dalle'in bulunduğu yeni isimleri açıklıyor!

Outkast, Manic Street Preachers ve The 1975 programa eklendi!

Organizatörler 2014 Sziget Festivali için yeni isimleri açıkladı. OutKast, Manic Street Preachers ve The 1975 sahne alacak gruplardan birkaçı.

Yepyeni mekanlar ve programlar!

Sziget vakti zamanında herkesin rahatça buluşabileceği ve gezebileceği komün bir alan olarak tasarlanmıştı. Sziget her geçen yıl bu felsefede ilerleyerek festival alanında bu konuda daha da fazla olanaklar sağlamaya devam ediyor.  

Görev:Szitizen

Eğlence daha Szige başlamadan geliyor, organizatörler Görev: Szitizen oyununu başlatmaya karar verdiler, en kendini adamış Sziget severleri Görev: Szitizen'e katılmaya davet ediyoruz.

TOGETHER! Sziget 2014 marşı!

Sziget Festivali'nin bu yıl ki marşı Macar rock’n’roll grubu Ivan & The Parazol tarafından: „Together”. Sziget'in en önem verdiği misyonlarından biri de yetenekli Macar gruplarını uluslararası müzikle bir araya getirmek.

Sziget'in programı şekilleniyor

Sziget'in renkli line-up'ına yeni isimler eklendi. Bu yıl da farklı müzik türlerini Sziget'te dinleyebileceksiniz. Deadmau5, Axwell, Bombay Bicycle Club, The Kooks, Crystal Fighters, Anti-Flag yeni açıklanan isimler. 'Avantajlı Biletler 1' kategorisinde ki biletleri 30 Nisan'a kadar satın alabilirsiniz.  

Sleep @ the Island of Freedom

You will need to rest a little bit while partying at the Island of Freedom. Even if you plan to camp or you wish to put down your head on an actual mattress, we offer you a wide variety of accommodation possibilities! Check them out now!

Sziget - Budapeşte CITYPASS: Şehrin anahtarı!

Festivale gelmişken Budapeşte'de olmanın keyfini çıkarın.Şehrin içinde bulunan tüm toplu taşıma araçlarından, Budapeşte'nin en iyi spa'larından ve diğer avantajlarından CITYPASS ile yararlanın.