Haberler

415.000 Szitizen - Hep beraber!

415 000 Szitizen Sziget'te hep beraberdi! Sziget Festivalinin 2015 yılı için tarihleri şimdiden açıklandı! Gelecek Ağustos'ta görüşmek üzere!

Son dakika: Sziget kombine biletleri tükendi!

4 Ağustos tarihi itibariyle Sziget Festivalinin kombine biletleri tükenmiştir! Sadece günlük biletlerin satışa olduğu Sziget'e son 7 gün kaldı! Ancak üzülmeyin, son anda gelmeye karar verenler için kapıda 1000 adet Haftalık kamplı veya 5 günlük kampsız kombine bilet mevcut. 

Sziget haritası

Sziget haritamız ile ''Özgürlük Adası''nda ne var ne yok elinizin altında! Favori mekanlarınızı bulmak için, kaybolmamak için, yeni mekanlar keşfetmek için mutlaka Sziget haritasına göz atın.

Avrupa Sziget'e geliyor!

Özgürlük Adası’ndaki Avrupa Sahnesi özellikle müzikleriyle “eski kıta” ve kültür çeşitliliğini temsil eden genç ve yeni Avrupalı müzik gruplarına ithaf edilmiştir. Sziget bu genç titanlara ve festivalden iki gün öncesinde düzenlenecek the Youropen Talent Festival kapsamında, 15 ülkeden gelen yetenek yarışması kazananlarına yer verecek olmaktan gurur duyar. Avrupa Sahnesi her gün programlarına öğlen başlayan bir akşam üstü sahnesidir

Sziget’in sizin için en iyi festival olduğunu kanıtlayan 10 neden

Sziget Festivali 1 aydan az bir süre içinde, 11 Ağustos’ta kapılarını açıyor! Festival biletleri rekor bir hızda satılıyor, ancak kararınızı yeni vermiş olsanız da sorun değil. Eğer son dakika program yapanlardansanız, Sziget Festivalinin 2014’ün en iyi tatilini geçireceğiniz yer olmasının nedenini aşağıda 10 madde ile açıklıyoruz!

Sziget ArtZone

Sziget ArtZone, ilham alacağınız ve sanat eseri üretebileceğiniz festivalin en büyülü mekanlerından bir tanesi! Sanatçı olmanız veya olmamanız farketmiyor, yeni teknikler öğrenerek, eğlenirken üreteceksiniz. En iyi ve bilindik sanat okulları ve tasarımcılar, görsel işler üreten sanatçılar ve harika enstelasyonlar Sziget festivalinde sizi bekliyor!

Sziget uygulamasını indirin

Sziget 2014 uygulaması artık indirilebilir! Detaylı günlük program, aktiviteler için Sziget uygulamasını indirmeyi unutmayın!

Festival telefonu Festfone!

Festivalde telefonunuz daha önce kayboldu mu? Zarar gördü mü? Festival dönüşü dev bir fatura ödediniz mi? Eğer cevabınız evet ise sorununuza bir çözümümüz var! Festfone! Detaylı bilgi için tıklayın.

11 yeni isim!

Sziget Festival'ine 11 yeni isim eklendi! Bu yıl, Madness, The Bloody Beetroos, Kelis ve daha fazlası ''Özgürlük Adası''nda sahne alacak.

Kamp Ateşi başvuruları uzatıldı!

Bu yıl Özgürlük Adasında dev bir kamp ateşi yakıyoruz! Harika bir sokak çalgıcısı veya oturma odanızda gitarınızı elinize alıyorsanız, kamp ateşi etrafında müziğinizi icra etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.