Haberler

Robbie Williams Sziget'te!

Sziget Festivali, Robbie Williams'ın Budapeşte'de ki 1 haftalık festivalin başlangıcında sahne alacağını duyurmaktan gurur duyar! 'Özgürlük Adası' sanatçının 'Let Me Entertain You' turnesinin bir sonraki durağı olacak ve -1'nci gün (10 Ağustos) tariginde Robbie Williams'ı izleyebileceksiniz!  Eğer 7 günlük bilet sahibi değilseniz, -1'nci gün biletleri sınırlı sayıda satışta!

Sziget=En İyi En Büyük Avrupa Festivali

Sziget Festivali bir kez daha  Avrupa' nın En İyi En Büyük Festivali  seçildi, hepinize teşekkürler! Harika bir yılı geride bırakırken, bu yaz da neden Sziget' in 1 numaralı festival olduğunu kanıtlamak için hazırız.

İlk isimler açıklandı!

Sziget her zamanki gibi eğlenceli ve heyecanlı bir festivale imza atacak! 2014 bitmeden ilk isimleri açıkladık!  Florence and the Machine, alt-J, Jamie Woon, Blasterjaxx ve çok daha fazlası 'Özgürlük Adası'nda olacak. Ya siz? İndirimli biletler 31 Aralık'a kadar!  

#Sziget2015 biletleri satışta!

Sevgili Szitizen'ler! #Sziget2015 ve yaz tatilimiz için hazırlanmaya başlıyoruz! Yaz planınızı ''Özgürlük Adası''nda geçirmeyi düşünüyorsanız, bilet seçeneklerimize bakın ve size en uygun festival tatili biletlerinizi seçin.

24 saat içinde çok özel bir Szitizen nasıl olunur?

7 Günlük veya 5 Günlük biletlerinizi, bilet satışının ilk 24 saatinde alın ve evinize çok özel bir Szitizen paketi gelsin!  

415.000 Szitizen - Hep beraber!

415 000 Szitizen Sziget'te hep beraberdi! Sziget Festivalinin 2015 yılı için tarihleri şimdiden açıklandı! Gelecek Ağustos'ta görüşmek üzere!

Son dakika: Sziget kombine biletleri tükendi!

4 Ağustos tarihi itibariyle Sziget Festivalinin kombine biletleri tükenmiştir! Sadece günlük biletlerin satışa olduğu Sziget'e son 7 gün kaldı! Ancak üzülmeyin, son anda gelmeye karar verenler için kapıda 1000 adet Haftalık kamplı veya 5 günlük kampsız kombine bilet mevcut. 

Sziget haritası

Sziget haritamız ile ''Özgürlük Adası''nda ne var ne yok elinizin altında! Favori mekanlarınızı bulmak için, kaybolmamak için, yeni mekanlar keşfetmek için mutlaka Sziget haritasına göz atın.

Avrupa Sziget'e geliyor!

Özgürlük Adası’ndaki Avrupa Sahnesi özellikle müzikleriyle “eski kıta” ve kültür çeşitliliğini temsil eden genç ve yeni Avrupalı müzik gruplarına ithaf edilmiştir. Sziget bu genç titanlara ve festivalden iki gün öncesinde düzenlenecek the Youropen Talent Festival kapsamında, 15 ülkeden gelen yetenek yarışması kazananlarına yer verecek olmaktan gurur duyar. Avrupa Sahnesi her gün programlarına öğlen başlayan bir akşam üstü sahnesidir

Sziget’in sizin için en iyi festival olduğunu kanıtlayan 10 neden

Sziget Festivali 1 aydan az bir süre içinde, 11 Ağustos’ta kapılarını açıyor! Festival biletleri rekor bir hızda satılıyor, ancak kararınızı yeni vermiş olsanız da sorun değil. Eğer son dakika program yapanlardansanız, Sziget Festivalinin 2014’ün en iyi tatilini geçireceğiniz yer olmasının nedenini aşağıda 10 madde ile açıklıyoruz!