Haberler

Leningrad:(

Leningrad grubu vokal Sergei Shnurov'un Kuzey Kutbu gezisinden dolayı ne yazık ki Sziget performanslarını iptal etmek zorunda kaldı. 

Sziget'i ve yeni açıklanan isimleri keşfedin!

Sziget'i keşfetmeye başlayalım! Parti merkezi Ana Sahne'nin yanı sıra, A38 ve MasterCard World Music Sahnesi dünyanın farklı yerinden en iyi müziği size getiriyor! Colosseum'un yanında, bitmeyen partilere ev sahipliği yapan Telekom Arena da geri döndü! Yeni açıklanan isimlere göz atın!    

-1'nci gün biletleri hızla tükeniyor!

Robbie Williams'ın sahne alacağı -1'nci günün biletleri hızla tükeniyor. Robbie Williams hayranlarının ''Özgürlük Adası''na gelmeleri için 7 günlük biletlerini veya  -1'nci gün biletlerini hızla  almalarını tavsiye ediyoruz.

Robbie Williams Sziget'te!

Sziget Festivali, Robbie Williams'ın Budapeşte'de ki 1 haftalık festivalin başlangıcında sahne alacağını duyurmaktan gurur duyar! 'Özgürlük Adası' sanatçının 'Let Me Entertain You' turnesinin bir sonraki durağı olacak ve -1'nci gün (10 Ağustos) tariginde Robbie Williams'ı izleyebileceksiniz!  Eğer 7 günlük bilet sahibi değilseniz, -1'nci gün biletleri sınırlı sayıda satışta!

Sziget=En İyi En Büyük Avrupa Festivali

Sziget Festivali bir kez daha  Avrupa' nın En İyi En Büyük Festivali  seçildi, hepinize teşekkürler! Harika bir yılı geride bırakırken, bu yaz da neden Sziget' in 1 numaralı festival olduğunu kanıtlamak için hazırız.

İlk isimler açıklandı!

Sziget her zamanki gibi eğlenceli ve heyecanlı bir festivale imza atacak! 2014 bitmeden ilk isimleri açıkladık!  Florence and the Machine, alt-J, Jamie Woon, Blasterjaxx ve çok daha fazlası 'Özgürlük Adası'nda olacak. Ya siz? İndirimli biletler 31 Aralık'a kadar!  

#Sziget2015 biletleri satışta!

Sevgili Szitizen'ler! #Sziget2015 ve yaz tatilimiz için hazırlanmaya başlıyoruz! Yaz planınızı ''Özgürlük Adası''nda geçirmeyi düşünüyorsanız, bilet seçeneklerimize bakın ve size en uygun festival tatili biletlerinizi seçin.

24 saat içinde çok özel bir Szitizen nasıl olunur?

7 Günlük veya 5 Günlük biletlerinizi, bilet satışının ilk 24 saatinde alın ve evinize çok özel bir Szitizen paketi gelsin!  

415.000 Szitizen - Hep beraber!

415 000 Szitizen Sziget'te hep beraberdi! Sziget Festivalinin 2015 yılı için tarihleri şimdiden açıklandı! Gelecek Ağustos'ta görüşmek üzere!

Son dakika: Sziget kombine biletleri tükendi!

4 Ağustos tarihi itibariyle Sziget Festivalinin kombine biletleri tükenmiştir! Sadece günlük biletlerin satışa olduğu Sziget'e son 7 gün kaldı! Ancak üzülmeyin, son anda gelmeye karar verenler için kapıda 1000 adet Haftalık kamplı veya 5 günlük kampsız kombine bilet mevcut.