Haberler

Kings of Leon Sziget'te!

Kings of Leon bu yıl Sziget Festivali'nde! Kings of Leon'ın bu yaz Avrupa'da ki sayılı performanslardan biri '15 Ağustos'ta ''Özgürlük Adası''nda! Sakın kaçırmayın!

Karnaval.com Sziget Talent Turkey

Karnaval.com Sziget Talent Turkey 2015 kazananı belli oldu!

MasterCard World Music Sahnesi

Bu yıl dünyanın her yerinden gelen harika müzikler, MasterCard World Music Sahnesi'nde! Unutmayın: 'Avantajlı Dönem 1' biletleri için son gün 30 Nisan!

Yeni isimler eklendi!

''Özgürlük Adası''nın programına yeni isimler eklenmeye devam ediyor! Bu sefer açıklanan isimler arasında: Avicii, Limp Bizkit, Holywood Undead, The Gaslight Anthem ve çok daha fazlası! Unutmayın, 'Avantajlı Dönem 1' biletleri Nisan ayının sonuna kadar geçeli!

Kasabian, Ellie Goulding ve çok daha fazlası!

Sziget 2015 line-up'ına yeni isimler eklenmeye devam ediyor!

Foals, Marina and the Diamonds ve 20 isim daha açıklandı!

Foals, Marina and the Diamonds, Interpol, Dropkick Murphys ve çok daha fazlası 'Özgürlük Adası'nda sahne almak üzere açıklandı!  

Leningrad:(

Leningrad grubu vokal Sergei Shnurov'un Kuzey Kutbu gezisinden dolayı ne yazık ki Sziget performanslarını iptal etmek zorunda kaldı. 

Sziget'i ve yeni açıklanan isimleri keşfedin!

Sziget'i keşfetmeye başlayalım! Parti merkezi Ana Sahne'nin yanı sıra, A38 ve MasterCard World Music Sahnesi dünyanın farklı yerinden en iyi müziği size getiriyor! Colosseum'un yanında, bitmeyen partilere ev sahipliği yapan Telekom Arena da geri döndü! Yeni açıklanan isimlere göz atın!    

-1'nci gün biletleri hızla tükeniyor!

Robbie Williams'ın sahne alacağı -1'nci günün biletleri hızla tükeniyor. Robbie Williams hayranlarının ''Özgürlük Adası''na gelmeleri için 7 günlük biletlerini veya  -1'nci gün biletlerini hızla  almalarını tavsiye ediyoruz.