Haberler

Biletinizin bilekliğe dönüştürülmesi

Sziget Festivali'nize girerken biletinizi bilekliğe dönüştürmeniz gerekmektedir!

Sziget'e Cuma günü taşının!

Sziget 7 günlük biletlerinin yanında Haftasonu Taşınma bileti satın alanlar, Cuma gününden itibaren festival alanına taşınmaya başlayabilir!  

Sziget'te nerede kalmalı?

Sziget uzun bir etkinlik, bu yüzden festival boyunca gündüz veya gece iyi dinlenebilmek için en doğru konaklama seçeneğini tercih etmeniz çok önemli. Sziget'te isterseniz festival alanının içerisinde veya Budapeşte'de konaklayabilirsiniz. Festival, şehrin içinde yapıldığından şehirde konaklayarak festivale kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kings of Leon Sziget'te!

Kings of Leon bu yıl Sziget Festivali'nde! Kings of Leon'ın bu yaz Avrupa'da ki sayılı performanslardan biri '15 Ağustos'ta ''Özgürlük Adası''nda! Sakın kaçırmayın!

Karnaval.com Sziget Talent Turkey

Karnaval.com Sziget Talent Turkey 2015 kazananı belli oldu!

MasterCard World Music Sahnesi

Bu yıl dünyanın her yerinden gelen harika müzikler, MasterCard World Music Sahnesi'nde! Unutmayın: 'Avantajlı Dönem 1' biletleri için son gün 30 Nisan!

Yeni isimler eklendi!

''Özgürlük Adası''nın programına yeni isimler eklenmeye devam ediyor! Bu sefer açıklanan isimler arasında: Avicii, Limp Bizkit, Holywood Undead, The Gaslight Anthem ve çok daha fazlası! Unutmayın, 'Avantajlı Dönem 1' biletleri Nisan ayının sonuna kadar geçeli!

Kasabian, Ellie Goulding ve çok daha fazlası!

Sziget 2015 line-up'ına yeni isimler eklenmeye devam ediyor!

Foals, Marina and the Diamonds ve 20 isim daha açıklandı!

Foals, Marina and the Diamonds, Interpol, Dropkick Murphys ve çok daha fazlası 'Özgürlük Adası'nda sahne almak üzere açıklandı!