Haberler

Sziget Türkiye gururla sunar! Ceza @ Sziget2016!

10-17 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Avrupa’nın en büyük müzik festivali Sziget Festivali’nin en önemli sahnelerinden biri olan Europe Stage’in headliner’larından biri Ceza olacak! 

Sia, Noel Gallagher, Excision ve çok daha fazlası Sziget'te!

Sziget Festivali'nin line-up'ına 14 yeni isim daha ekledik! Program şekillenmeye devam ediyor!

Sziget'te sanat!

Dış mekana uygun harika bir fikriniz mi var? Veya bitmiş bir sanat eseri / finalize edilmiş bir konseptiniz mi var?  ''Özgürlük Adası''nı kuranlardan birini olmak için bizimle fikirlerinizi / planlarınızı paylaşın! Sziget 2016'yı daha da unutulmaz kılmak için en iyi konsept fikirlerine sahip olanlar, sanatçılar bizimle iletişime geçin!

Robbie Williams gününde biletler tükendi!

Robbie Williams'ın nefes kesici sahne şovları ile Sziget Festivali'nin açılışını yaptığı -1'nci gününde festivali 80 000 kişi ziyaret etti.

Biletinizin bilekliğe dönüştürülmesi

Sziget Festivali'nize girerken biletinizi bilekliğe dönüştürmeniz gerekmektedir!

Sziget'e Cuma günü taşının!

Sziget 7 günlük biletlerinin yanında Haftasonu Taşınma bileti satın alanlar, Cuma gününden itibaren festival alanına taşınmaya başlayabilir!  

Sziget'te nerede kalmalı?

Sziget uzun bir etkinlik, bu yüzden festival boyunca gündüz veya gece iyi dinlenebilmek için en doğru konaklama seçeneğini tercih etmeniz çok önemli. Sziget'te isterseniz festival alanının içerisinde veya Budapeşte'de konaklayabilirsiniz. Festival, şehrin içinde yapıldığından şehirde konaklayarak festivale kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.