Haberler

Colosseum için yeni isimler açıklandı!

Sürpriz! :) Colosseum'da sahne alacak isimler açıklandı! 7 gün boyunca Colosseum'da dünyaca ünlü DJ'ler eşliğinde günün ilk ışıklarına kadar dans edilecek! Biletler hızla tükendiğinden, ''Özgürlük Adası''nın bir parçası olmak için biletlerinizi satın almak için acele edin! İndirimli biletler için son gün 5 Mayıs!

Karnaval.com Sziget Talent Turkey 2016 heyecanı başlıyor!

Karnaval.com ; Sziget Türkiye işbirliğiyle, bu yıl ikincisi düzenlenecek olan  Karnaval.com  Sziget Talent Turkey 2016 heyecanı başlıyor. Detaylar için tıklayın!

Die Antwoord, Skunk Anansie ve daha fazlası @ Sziget2016'da!

Sziget için duyuru vakti!  Die Antwoord, ZEDD, Afrojackve daha fazlası #sziget2016'da! 5 Mayıs'a kadar indirimli biletinizi satın almayı unutmayın!

Sziget Türkiye gururla sunar! Ceza @ Sziget2016!

10-17 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan Avrupa’nın en büyük müzik festivali Sziget Festivali’nin en önemli sahnelerinden biri olan Europe Stage’in headliner’larından biri Ceza olacak! 

Sia, Noel Gallagher, Excision ve çok daha fazlası Sziget'te!

Sziget Festivali'nin line-up'ına 14 yeni isim daha ekledik! Program şekillenmeye devam ediyor!

Sziget'te sanat!

Dış mekana uygun harika bir fikriniz mi var? Veya bitmiş bir sanat eseri / finalize edilmiş bir konseptiniz mi var?  ''Özgürlük Adası''nı kuranlardan birini olmak için bizimle fikirlerinizi / planlarınızı paylaşın! Sziget 2016'yı daha da unutulmaz kılmak için en iyi konsept fikirlerine sahip olanlar, sanatçılar bizimle iletişime geçin!

Robbie Williams gününde biletler tükendi!

Robbie Williams'ın nefes kesici sahne şovları ile Sziget Festivali'nin açılışını yaptığı -1'nci gününde festivali 80 000 kişi ziyaret etti.