Xmas dileklerinin kazananları belli oldu!

Fri Mar 10 08:53:00 2017

Her yıl siz Szitizen'lere Sziget'te gerçekleştirebilmemiz için hayallerinizi soruyoruz. Bugüne kadar hayaller arasından düğünler, doğum günü partileri, eşsiz kostümlerin hazırlanması gibi ve çok daha fazla hayali gerçekleştirdik! Bu yıl ise 15'ten fazla dileği gerçekleştiriyoruz!

Her yıl, Sziget Melekleri en yaratıcı Xmas dileklerinin Sziget'te gerçekleşmesi için seçimlerini yapyor! Geçtiğimiz yıl, Sziget'te gerçekleşen dilekler arasında düğünler, mangal partileri, doğum günü kutlamaları ve daha bir çok fazla hayal gerçekleştirildi!

Sziget Melekekleri ise şimdi Sziget2017'de gerçekleşecek dilekleri açıkladı!
 

Bu yıl 17 tane dilek gerçekleşiyor!

Orsi’nin dileği:
Bori& Orsi, bu iki çılgın kız, Sziget'te bir 'Spec Party' gerçekleştirmek istiyor! Sziget tarihinin en iyi etkinliklerinden birine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız!
 
Dóri’nin dileği:
Benim dileğim pek normal değil. Bir bale elbisesi istiyorum, tutu ve tabii ki pembe olacak. Bu elbise ile gopro takıp bungee jumping yapmak istiyorum!
 
Horea’nın dileği:
Her gün kız arkadaşımla kaldığımız çadıra, oda servisi harika bir kahvaltı istiyorum! Hayatımda daha önce hiç oda servisi veya yatakta kahvaltı yapmadım. Lütfen beni bir rock yıldızı gibi hissettirin :)
 
Daniel’in dileği:
Benim dileğim, bir geceyi 'Ana Sahne'de uyuarak geçirmek - böylece herkes ne kadar güzel uyuyan bir insan olduğumu görecek.
 
Nika’nın dileği:
Benim dileğim, Mission:Szitizen 2016 bronz kazananı - Ginger's Witnesses - takımının dev bir fotoğrafarının adanın girişinin yanına asılması. Ben bu takımın bir parçasıyım fakat diğer takım arkadaşlarım bu dileğimi bilmiyor. Gerçekleşirse, arkadaşlarımın suratındaki ifadeyi görmek için sabırsızlanıyorum! :) Seviler, Veronika
 
Ksenia’nın dileği:
Benim dileğim: Sziget Super Woman olmak. Lütfen benim için bir Super Woman kostümü hazırlayın - tüm Szitizen'leri korumak benim görevim!
 
Gábor’un dileği:
Károly Gerendai tarafından bana özel verilen Large beden bir t-shirt istiyorum! :D
 
Alexa’nın dileği:
Kız arkadaşımla evlenmek istiyorum ve bunu Macaristan'da tek yapabileceğim yer Sziget! Sevdiğim insanla bu yıl Hollanda'da evleneceğim ancak bunu kendi ülkemde de yapmayı çok isterim! Benim dileğim, Sziget'te hayatımın aşkı ile muhteşem bir düğünde evlenmek!
 
Eefje’nin dileği:
7 Ağustos günü arkadaşlarımla birlikte havalimanından Sziget'e muhteşem bir transfer istiyorum! Böylece hayatımızın en iyi haftasına daha da iyi başlayabiliriz.
 
Job’ın dileği:
Ana Sahne'de bottle flip performansı sergilemek istiyorum!
 
Theres’in dileği:
Bir bar kokteylinin ismini benim ismime değiştirmesini istiyorum! :)
 
Matthew'nın dileği:
Bir adet Fanta şişesi, basit bir insanım.
 
Lillan’ın dileği:
Sziget habercilerinden biri olmak istiyroum :)
 
Iryna’nın dileği:
Tuna nehrinde beni ve arkadaşlarımı gezdirecek, şahsıma özel bir tekne istiyorum! Dolabı içki dolu olsun!
 
Krisztián’ın dileği:
Geçtiğimiz yıl kamp sandalyem gitmişti :( Havalı bir Sziget sandalyesi istiyorum :)
 
Lili’nin dileği:
Sevgili Sziget Melekleri! Benim dileğim, tek boynuzlu at (unicorn) tulumu giyerek, Sziget'teki en lezzetli hamburgeri yemek - böylece evlilik yıldönümümüzü en iyi şekilde kutlayabiliriz!
 
Anita’nın dileği:
Sevgili Sziget Melekleri! Ana Sahne'de yer alan canlı konserlerden birini kurgulamayı çok isterim, böylece en arkada bulunanlar konserin hiçbir anını kaçırmayacak!
 
 
 

Bu dileklerin yanı sıra, Macar Kültürüne dahil olmak isteyen 5 Szitizen'ın dileğini gerçekleştiriyoruz! 

Bente’nin dileği:
9 arkadaşımla, Sziget plajında Macar mutfağına ait bir akşam yemeği yemek istiyorum, yanında da Palinka olmalı!
 
Marko’nun dileği:
Szitizen'ler arası speed dating olsa harika olur. Karaoke - hızlandırılmış Macar dil kursu.
 
Sven’in dileği:
7 arkadaşımla tekrar Sziget'e gidiyorum. Sziget'teki Macar kasabasında tipik bir Macar mutfağı akşam yemeği yemek istiyoruz - Macar folk kıyafetleri ve müziği ile birlikte. Ülkeyi çok sevdiğimizden, kültürünü daha iyi tanımak harika olur! Hollanda'dan sevgiler!
 
Karin’in dileği:
Arkadaşlarımla birlikte, Macar tipi mangalda et ve sebzeli lüks bir Macar yemeği yemek istiyorum :)
 
Liese’nin dileği:
Bir günlüğüne Macar olmak istiyorum. Geleneksel kıyafetleri giyip, dansını öğrenmeyi, goulash yemeyi ve palinka içmeyi istiyorum!
 
Ekstradan, Sziget dövmesi dilekleri olan bir kaç Szitizen'in dileğini de gerçekleştiriyoruz:
 
Anna’nın dileği: 
Bana özel tasarlanmış bir Sziget dövmesi istiyorum. Orjinal bir tasarımı ''Özgürlük Adası''ndayken dövme yaptırmak istiyorum!
 
Frederic’in dileği:
Sziget'in 25. yılına özel bir tasarım yapılmasını ve kardeşimle birlikte bu dövmeyi yaptırmak istiyorum!
 
Dan’in dileği:
Sziget logosunda SZI'yi dövme yaptırırken Sziget Aftermovie'de yer almak istiyorum.