Sziget'te nerede kalmalı?

Sat Nov 12 11:26:20 2016

Sziget Festivali 7 günlük bir etkinlik olduğundan, eğlenmenin yanı sıra rahat bi konaklamaya sahip olmanız çok önemli. Festival alanı içerisinde, rahatınız için bir çok opsiyon bulunmakta. Alan dışında konaklamak isterseniz de, Budapeşte'de konaklayacak bir çok otel bulunmakta. Alan içerisinde bulunan konaklama opsiyonlarına göz atın!

Normal kamp alanı

Tüm festival bilet sahipleri, normal kamp alanından yararlanabilmektedir. Ada içerisinde, bir çok farklı noktada normal kamp alanına dahil olan yerlerde kamp yapabilirsiniz. Eğer kendi çadırınızı getirmeyi tercih etmiyorsanız, kamp setlerimizden (çadır, mat, battaniye) birini satın alabilirsiniz. Kamp seti almaya karar verirseniz, normal kamp seti ve deluxe kamp seti arasında tercih yapabilirsiniz.

Özel kamp alanları

Özel kamp alanları, ekstra rahatlık arayanlar için birebir. You can choose from Bridge kamp alanı, Aile kamp alanı , Karavan kamp alanıVIP kamp alanıAlternativa kamp alanıApéro kamp alanı ve Siesta kamp alanı seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu kamp alanları, normal kamp alanlarına göre ekstra hizmetler sağlamaktadır (ekstra duş ve tuvaletler vb.) - aynı zamanda ücretsiz WIFI noktaları, ücretsiz valiz bırakma alanı ve özel konaklama teklifleri. Dilerseniz, yanınızda çadır taşımak istemezseniz, hazır kurulmuş çadırlardan yararlanabilirsiniz.

Bu konaklama opsiyonları ile festival alanında lüks bir konaklama deneyimine sahip olabilirsiniz. Kilitleyebileceğiniz bir ev içinde konaklayabilir veya ışık ve elektriği bulunan hazır kurulmuş karavanda konaklayabilirsiniz. Seçenekleriniz sonsuz! VIP kamp alanı içerisinde hazır kurulmuş çadırlar, ahşap evler, üçgen evler ve hazır kurulmuş karavan seçenekleriniz mevcut (normal veya deluxe karavan).

VIP kamptan biraz daha ekonomik bir konaklama alternatifi arıyorsanız, Alternativa kamp alanında hazır kurulmuş çadırlar ve Akordeon ev seçeneklerine bakabilirsiniz.

Apéro kamp alanında,  Fransız misafirperveliğini yaşarken yine hazır kurulmuş çadırlar veya ahşap evlerde konaklayabilirsiniz.

Dahası, Siesta kamp alanında FARM evleri ve hazır kurulmuş çadırlar da bulunmaktadır.

Ve son olarak, Bridge kamp alanında comfort çadır, ahşap bungalow'larda ve hazır kurulmuş çadırlarda konaklayabilirsiniz.

Otel ve glamping paketleri

Budapeşte'de online olarak bulabileceğiniz yüzlerce hostel ve otel bulunmakta. Ancak, işinizi kolaylaştırmka için Danubius Otel'le 2 kişilik odaları için bir anlaşma yaptık. Dilerseniz şehirde bulunan Danibius Hotel Helia'da konaklayabilir veya Margitsziget'te bulunan Danibius Health Spa Resort'ta konaklayabilirsiniz.

Ada'da konaklamak isterseniz de, otel konforunda Flexotel veya Podpad'lerde konaklayabilirsiniz.

Flexotel odalarınızı kilitleyebilir, içerisinde yatak, kıyafetleriniz için depolama alanı, masa ve sandalyeler ve elektrik gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Podpad'lerde ise butik bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Seçenekleriniz Podpad, Luxpad, Bunkpad, Octopad ve Bellepad.