#rb25sziget

Wed Apr 19 19:22:14 2017

Özgürlük Adası’nın bu seneki misafiri sen olmak ister misin?

Sziget ve Radyo Boğaziçi geride bıraktıkları 25 yılı beraber kutluyor ve bir kişiyi Szitizen yapıyor! Ne kadar çılgın giyinebileceğini bir fotoğrafla anlat, #rb25sziget etiketiyle paylaş, bu yaz Sziget heyecanını yerinde yaşa!

 

Katılım Şartları:

-Sziget Türkiye ve radyo boğaziçi  hediye bilet kampanyası 19 Nisan 2017 tarihinde saat 12.00’da başlayıp 26 Mayıs 2017 Cuma 22:00’de sonra erecektir.

-Yarışmaya katılmak için fotoğraf #rb25sziget etiketiyle Instagram üzerinden paylaşılmalıdır.

-Katılımcının radyo boğaziçi ve Sziget Türkiye sosyal medya hesaplarını takip etmesi gerekmektedir.

-Profili gizlenmiş hesapların fotoğrafları takip edilemediğinden, bu hesaplardan yapılan katılımlar geçersiz olacaktır.

-Ödül Sziget Festivali’nin 7 günlük (kamp alanı dahil) pass’ini kapsamaktadır. Ulaşım, vize ve diğer tüm ücretler katılımcıya aittir.

-Kazanan, en çok beğeni alan 5 fotoğrafın jüri tarafından değerlendirilmesi sonucu belli olacaktır.

-Yarışmayı kazanan kişi radyo boğaziçi ve Sziget Türkiye sosyal medya hesaplarından katılımcıların yükledikleri fotoğrafların kampanya konusuna, koşullarına, genel ahlak kurallarına uygunluğu Sziget Türkiye ekibi tarafından kontrol edilecektir. Bu koşullara uymayan paylaşımlar yarışma kapsamına alınmayacaktır.

-Sziget Türkiye kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanılan puanları tespit etmesi durumunda yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve/veya katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.

-Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Sziget Türkiye yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini aşağıdakilerden korur ve sorumlu tutamaz.

-Yüklenecek fotoğraf, metin ve diğer her türlü materyallerde siyasi, felsefi veya dini propaganda amaçlı görüş ve bildiri yayınlanamaz, toplumun zararına olabilecek ya da genel ahlaka ve yasalara aykırı herhangi bir amaç güden etkinlik ve telkinlerde bulunulamaz. Yüklenecek fotoğraf ve metin veya diğer her türlü materyaller toplum tarafından kabul edilen genel ahlak kurallarına uygun olmalıdır.

-Kazanılan ödül isme özeldir ve başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

-Yarışmaya katılan kullanıcıların, yarışma bitip, ödülleri tespit edilene kadar kanallar üzerinde kullandıkları isim/takma isimleri değiştirmemeleri gerekmektedir.

– Sziget Türkiye, yarışmayı herhangi bir anda iptal etme, kısaltma veya uzatma, değiştirme, durdurma veya geçersiz kılma hakkını hiçbir sorumluluk altında kalmadan veya tazminat istemsiz saklı tutar.

-Yarışmaya katılım ücretsizdir.

-18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.

– Kazananın sorumluluğunda olan edimlerin zamanında ve olması gerektiği şekilde yerine getirilmemesi durumunda Sziget Türkiye hiçbir şekilde sorumlu olmayıp bu halde Sziget Türkiye tarafından belirlenen yedek kişi ödüle hak kazanacaktır. Bu halde kazanan, hiçbir nam ve isim altında talepte bulunamaz.

– Kazanan kişi ile iletişime geçildiği tarihten itibaren, kazanan kişinin bir hafta içerisinde Sziget Festivali’ne geleceğini bildirmesi gerekmektedir. Bildirememe ve festivale katılımını kabul edememe durumunda, jürinin belirlediği en iyi ikinci fotoğraf sahibi ödül almaya hak kazanacaktır.

*Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.