İlk isimler açıklandı!

Tue Jan 10 22:48:29 2017

Sevgili Szitizen'ler! Sziget için yeni isimler açıklandı! Sziget 2017 için daha fazla ismi ise 2017'nin başlarında açıklamaya devam edeceğiz!

Sziget'te 50'den fazla mekan/sahne bulunmakta! Gündüz ve gece boyu hiç bitmeyen, 7/24 müzik dolu bir festivalde yalnızca büyük isimlere değil, diğer sahnelerde yer alan sanatçılara da mutlaka göz atın! İndirimli biletler için 31 Aralık son tarih, unutmayın!

Main Stage

Ada'nn kalbi, en büyük isimlerin yer aldığı sahne burası! Bu yıl 'Ana Sahne'de Tom Odell, Two Door Cinema Club 'ın yanı sıra Major Lazer de Sziget'te sahne alıyor! Dahası Dimitri Vegas & Like Mike ile beraber muhteşem bir kapanış şovuna da tanıklık edeceksiniz! Yakında daha fazla isim açıklamaya devam edeceğiz, takipte kalın!

A38

Budapeşte'de ki dev mekan A38'in ismini alan, Sziget'in kocaman çadırı burası. Bu çadırda müzik 16:00'da başlıyr ve sabah 05:00'e kadar durmaksızın sürüyor! Şimdiden sahne alacağı kesinleşen isimler ise: Kensington, Bad Religion, DJ Shadow, Mac DeMarco, Oh Wonder, Vince Staples, GusGus ve GTA! Daha fazlası için takipte kalın!

Arena

Ada'nın elektronik müzik parti alanı olan bu çadırda bol enerjiye ve dünyaca ünlü DJ'lere tanık olacaksınız! Arena'da parti saat 21:00 itibari ile başlıyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar sürüyor! Oliver Heldens ve W&W açıklanan ilk isimler! Dahası pek yakında!