Haberler

#FestivaleHazırım ile bu yıl sen de bir Szitizen ol!

Eğer Vodafone’luysan bir Szitizen olmaya çok yakınsın! Vodafone Freezone ve Sziget Türkiye’nin ortaklaşa düzenlediği Sziget Instagram yarışmasını kazanan 26 yaş altı 4 şanslı Vodafone’lu, çift kişilik Sziget kombine kamp bileti kazanacak!

Hello Hungary, Hello Sziget! Sziget için yepyeni 3 günlük biletler satışta!

Macaristan Turizm Ajansı ve Sziget Kültür Yönetimi, Budapeşte'de uzun bir haftasonu tatili yapmak isteyenler için 3 günlük Sziget biletini sunmaktan mutluluk duyuyor! Hem Budapeşte'nin hem de Sziget'in keyfini haftasonunda yaşayın!

#benimicinsziget

Bir bilmeyene Sziget’i anlat! Sziget’in senin için anlamını kelimelerle anlatması senden; kazanana bir adet 7 günlük Sziget bileti vermek bizden!

#rb25sziget

Özgürlük Adası’nın bu seneki misafiri sen olmak ister misin? Sziget ve Radyo Boğaziçi geride bıraktıkları 25 yılı beraber kutluyor ve bir kişiyi Szitizen yapıyor! Ne kadar çılgın giyinebileceğini bir fotoğrafla anlat, #rb25sziget etiketiyle paylaş, bu yaz Sziget heyecanını yerinde yaşa!

7 veya 5 günlük bilet?

Hangi bileti alacağınıza henüz karar vermediniz mi? 7 ve 5 günlük bilet arasındaki fark nedir? Detaylar için tıklayın!

P!nk Sziget'te!

P!NK'i bu yıl ''Özgürlük Adası''nda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! P!nk, 7 günlük eğlencenin açılışını 9 Ağustos 2017'de sahne alarak başlatacak. İndirimli biletler 31 Mayıs'a kadar.

Yeni isimler açıklandı!

Wiz Khalifa, Rita Ora, Paul Van Dyk ve daha fazla sanatçı, 25'nci Sziget Festivali'nde sahne alacak!

Xmas dileklerinin kazananları belli oldu!

Her yıl siz Szitizen'lere Sziget'te gerçekleştirebilmemiz için hayallerinizi soruyoruz. Bugüne kadar hayaller arasından düğünler, doğum günü partileri, eşsiz kostümlerin hazırlanması gibi ve çok daha fazla hayali gerçekleştirdik! Bu yıl ise 15'ten fazla dileği gerçekleştiriyoruz!