Haberler

#benimicinsziget

Bir bilmeyene Sziget’i anlat! Sziget’in senin için anlamını kelimelerle anlatması senden; kazanana bir adet 7 günlük Sziget bileti vermek bizden!

#rb25sziget

Özgürlük Adası’nın bu seneki misafiri sen olmak ister misin? Sziget ve Radyo Boğaziçi geride bıraktıkları 25 yılı beraber kutluyor ve bir kişiyi Szitizen yapıyor! Ne kadar çılgın giyinebileceğini bir fotoğrafla anlat, #rb25sziget etiketiyle paylaş, bu yaz Sziget heyecanını yerinde yaşa!

7 veya 5 günlük bilet?

Hangi bileti alacağınıza henüz karar vermediniz mi? 7 ve 5 günlük bilet arasındaki fark nedir? Detaylar için tıklayın!

P!nk Sziget'te!

P!NK'i bu yıl ''Özgürlük Adası''nda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz! P!nk, 7 günlük eğlencenin açılışını 9 Ağustos 2017'de sahne alarak başlatacak. İndirimli biletler 31 Mayıs'a kadar.

Yeni isimler açıklandı!

Wiz Khalifa, Rita Ora, Paul Van Dyk ve daha fazla sanatçı, 25'nci Sziget Festivali'nde sahne alacak!

Xmas dileklerinin kazananları belli oldu!

Her yıl siz Szitizen'lere Sziget'te gerçekleştirebilmemiz için hayallerinizi soruyoruz. Bugüne kadar hayaller arasından düğünler, doğum günü partileri, eşsiz kostümlerin hazırlanması gibi ve çok daha fazla hayali gerçekleştirdik! Bu yıl ise 15'ten fazla dileği gerçekleştiriyoruz!

Sziget line-up'ına yepyeni 22 isim eklendi!

Sziget line-up'ına 22 yeni isim eklendi! Yeni isimlere ve sanatçıların hangi sahnede yer alacağına göz atın!

İlk isimler açıklandı!

Sevgili Szitizen'ler! Sziget için yeni isimler açıklandı! Sziget 2017 için daha fazla ismi ise 2017'nin başlarında açıklamaya devam edeceğiz!

Sziget'te nerede kalmalı?

Sziget Festivali 7 günlük bir etkinlik olduğundan, eğlenmenin yanı sıra rahat bi konaklamaya sahip olmanız çok önemli. Festival alanı içerisinde, rahatınız için bir çok opsiyon bulunmakta. Alan dışında konaklamak isterseniz de, Budapeşte'de konaklayacak bir çok otel bulunmakta. Alan içerisinde bulunan konaklama opsiyonlarına göz atın!