Cruisin

 „Sziget 25 – Tekne Partisi” nedir?

„Particiler” bu yıl Budapeşte'yi her zamankinden daha farklı keşfedecek! Bu şık tekne partisi herkese hitap ediyor: dilerseniz Meclis binası önünden geçerken yer yastıklarında dinlenin, isterseniz partiye katılın. Katılımcılar, Budapeşte'nin nefes kesen manzarası eşliğinde Tuna nehrini partileyerek geçirecek.

Neden katılmalısınız?

Tekne partisi boyunca rahatlığınızı güvence altına alıyoruz. Tekne partisine dilerseniz, şehir merkezinden (Batthyányi tér) veya direk ''Özgürlük Adası''nın içinden binebilirsiniz. Tekne partisinde, Budapeşte'nin daha önce hiç görmediğiniz nefes kesen manzarasına tanık olurken aynı zamanda şezlonglarda dinlenebilirsiniz. Değişen manzara, eğlence programları ve house müzik eşliğinde unutulmaz bir deneyim. Tekne partisinden sonra Sziget Festivali'ne geri gitmek isterseniz, sizi festival alanına götürecek özel otobüsler bulunmaktadır (ekstra ücret karşılığında).

Neden bu kadar özel?

Bu teknede özel deneyimler yaşayacaksınız. Budapeşte'nin merkezini, Tuna nehri üzerinden geçerken görmek bambaşka bir deneyim. Tekne gezisinde, manzara eşliğinde özel yemekler ve özel biralar da yer alacak.

9-13 Ağustos tarihleri arasındaki rota

10:00 – 11:00: Batthyányi tér/ Szilágyi Dezső tér'de buluşma

11:00: Sziget Tekne Girişinden tekneye biniş

13:00: Tekne Partisi (Sziget - Sziget alanının sonu - Rákóczi köprüsü (sudaki trafiğe bağlı) - Batthyányi Meydanı/Szilágyi Dezső Meydanı

17:00 – 18:00: Tekne partisi - ( Sziget – Sziget'in yer aldığı adanın ucu - Rákóczi köprü ( rota değişebilir ) - Batthyányi meydanı/Szilágyi Dezső meydanı.

17:00 – 18:00: Batthyányi meydanında iniş. Transfer otobüsleri* sizi festivale geri götürmek üzere burada bulunmaktadır.

*Transfer otobüslerinden yararlanmak için ekstra bilete ihtiyacınız bulunmaktadır. 

 

Tekne partisi biletinizi şimdi satın alın!